اقدامات اداره برق رودبار جنوب

[ad_1]

به گزارش برق نیوز، مهدی رشیدی مدیر برق رودبار جنوب با اشاره به اقدامات این مدیریت در سال ۹۵ اظهار داشت: طی اقدامات انجام شده در سال گذشته ۴ خط فشار متوسط به طول ۴۰ کیلومتر با اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان در اردیبهشت ماه ۹۶ به بهره برداری رسید وباعث شد مردم عزیز این شهرستان دچار خاموشی و قطع برق در این گرمای طاقت فرسا نشوند.

وی افزود: در بحث برق رسانی به روستاهای فاقد برق بالای ده خانوار موفق شدیم به تنها روستای باقی مانده ۱۰ خانوار شهرستان رودبار جنوب که روستای تمبور نام دارد و در بخش محروم جازموریان قرار داشت با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان برق رسانی انجام دهیم که این پروژه نیز مورد بهره برداری قرار گرفت.

رشیدی در خصوص توسعه منازل فاقد شبکه خاطرنشان کرد: در مجموع مشکل ۱۱ روستا و ۶ منطقه شهری با اعتباری بالغ بر ۹ میلیون تومان مرتفع شد وساکنان این روستا ومناطق شهری از نعمت برق برخوردار شدند.

وی گفت: در خصوص رفع افت ولتاژ مشترکان عزیزمان در شهرستان توانستیم در ۱۷ روستا و ۴ منطقه شهری اعتباری بالغ بر یک میلیارد و صد میلیون تومان مشکل این مناطق را حل کنیم تا از برق مطمئن برخوردار شوند و تابستان امسال دچار افت ولتاژ نباشند.

رشیدی بیان داشت: اقدامات خوب و کارشناسی شده دیگری از جمله مقاوم سازی شبکه جهت جلوگیری از قطع برق در زمان سیل و طوفان نیز با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال صورت پذیرفت که به واسطه این اقدام قابلیت اطمینان شبکه در زمان بحران بهبود یافت.

وی افزود: در خصوص رفع افت ولتاژ در شهر رودبار توانستیم طرح کاهش تلفات منطقه نمونه رودبار را با اعتبار بالغ بر دو میلیارد تومان به بهره برداری برسانیم که تأثیری چشمگیری بر حل مشکلات شهرنشینان عزیز وبزرگوارمان داشت و باعث شد در سال ۹۶ شرمنده این عزیزان نباشیم.

مدیر برق رودبار جنوب با بیان اینکه در تبدیل شبکه‌های فرسوده سیمی به کابل خودنگهدار بیان نموداین پروژه را در ۷ روستا با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان به بهره برداری برسانیم که خوشبختانه این اقدام نیز باعث رضایت مشترکین عزیزمان در این روستا شد.

رشیدی افزود: در خصوص رفع افت ولتاژ شهر زهکلوت موفق شدیم که تعداد پست‌های توزیع را در این شهر به دو برابر افزایش دهیم همچنین ۴۱۰۰ متر شبکه فشار ضعیف و ۱۱۶۰ متر شبکه فشار متوسط احداث شد که جمع اعتبار این پروژه نیز ۶۰۰ میلیون تومان شد.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *