​مسئول جدید بسیج دانشگاه پیام نور استان قم معرفی شد/تصاویر

[ad_1]

طی مراسمی و با حضور فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی و مسئولان دانشگاه پیام نور قم مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، طی مراسمی که در محل سالن جلسات دانشگاه پیام نور استان قم و با حضور فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان قم و مسئولان دانشگاه پیام نور قم برگزار شد عباس ونکی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شیخ الاسلام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه گفت: ما همه بسیجی هستیم و بحمدالله افراد ارزشی و ولایی زیادی در دانشگاه پیام نور حضور دارند و رویکرد دانشگاه پیام نور نیز در همین راستا می باشد.

 

​مسئول جدید بسیج دانشگاه پیام نور استان قم معرفی شد

در ادامه جلسه دکتر حسینی رییس دانشگاه پیام نور قم با اشاره به در گذشت یکی از کارمندان حراست دانشگاه پیام نور این ضایعه را تسلیت گفت و افزود: خدمت در بسیج توفیق می خواهد که این توفیق نصیب هر کسی نمی شود لذا باید قدردان این نعمت باشیم. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در بسیج باید جذب حداکثری صورت گیرد و هچنین یکدستی و اتحاد میان نهاد رهبری، مدیریت فرهنگی، بسیج دانشجویی و اساتید و بسیج کارکنان جهت فعالیت های فرهنگی ایجاد شود.

همچنین داود محبی مسئول بسیج دانشجویی استان قم نیز در این جلسه به تبیین ماموریت های بسیج دانشجویی در زمینه تربیت نیروی همطراز انقلاب اسلامی طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب پرداخت و گفت: نقش آفرینی در چالش های انقلاب اسلامی از جمله ماموریت های بسیج است که نمونه آن توسط فرزندان انقلاب در سپاه انجام شد که جواب دندان شکنی به افرادی بود که در خارج از کشور به فکر دست اندازی به کشور بودند.

​مسئول جدید بسیج دانشگاه پیام نور استان قم معرفی شد

در پایان جلسه نیز ضمن قرائت حکم عباس ونکی به عنوان مسئول بسیج دانشگاه از زحمات خانم محمودی به عنوان مسئول سابق قسمت خواهران بسیج تقدیر و خانم رضایی نیز به عنوان جانشین وی معرفی شد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *